Vítam vás v mojej ríši snov, v ktorej sa budem snažiť napĺňať túžby budúcich nevestičiek, ženíchov a svadobných hostí. Moje meno je Jana Jurišičová a hand made svadobnej výrobe sa venujem od začiatku plánovania našej svadby.

Všetko sa to začalo tým, že som sa rozhodla mať originálnu svadbu, ktorá by bola niečím výnimočná a presne podľa mojich a manželových predstáv. Tak sa začali dlhé dni strihania, lepenia, šitia a ďalších hand made aktivít. Všetka tá snaha a kopa času nakoniec stála za to a mali sme nádhernú svadbu pod zeleným viničom. Veľkým ocenením pre nás bolo, keď sme vyhrali súťaž o najlepšiu hand made svadbu na Sashe.

Keď skončila naša svadba, kládla som si otázku prečo netvoriť ďalej. Začala som vyrábať svadobné pierka, motýliky, ozdoby do vlasov, srdiečkové dekorácie a iné vecičky pre potešenie.

Hlavu som mala a stále mám plnú svadobných inšpirácií, ktoré prezentujem v spolupráci s kamarian photography v rôznych inšpiratívnych fotografiách. Tieto moje svadobné inšpirácie si môžete pozrieť v blogoch na webovej stránke. Po čase vlastného tvorenia a sledovania rôznych šikovných hand made výrobcov som si uvedomila, že v našom meste Trnava chýba obchodík, ktorý by ponúkal originálne a s láskou vyrábané hand made svadobné doplnky. Obchodov, ktoré ponúkajú väčšinou svadobné šaty je dostatok.

Už počas organizovania našej svadby som mala pocit, že chýba nejaký obchodík, kde by mohla nevesta, ženích alebo svadobní hostia prísť a vybrať si rôzne svadobné doplnky, prípadne ich upraviť podľa vlastných predstáv (farby, veľkosti, materiálu).

Čím ďalej tým viacej som sa začala pohrávať s myšlienkou, že by bolo fajn vytvoriť takýto kamenný obchodík (spojený s e-shopom), kde by si nevesta, ženích alebo svadobní hostia mohli zakúpiť takéto hand made výrobky od známych hand made tvorcov zo Slovenska a Čiech. A zároveň by som týmto mojim obchodíkom mohla podporiť hand made tvorbu a vyzdvihnúť výnimočnosť tvorcov, ktorí sa snažia do každej svojej vecičky vdýchnuť nie len originalitu, ale dať aj kúsok samých seba.

A nakoniec som sa sama seba spýtala: „prečo neponúknuť ešte viac?“

Mám doma veľmi veľa lampášov, svietidiel a iných ozdôb, ktoré by sa mohli zísť iným novomanželom a tak som sa rozhodla ich prenajímať.  A prenajímať by som nechcela len svadobnú dekoráciu, ale aj rôzne doplnky, ako sú svadobné čepce, party, prípadne ľudové kroje (moje služby nájdete na web stránke v oddelení „služby“). Okrem prenájmu svadobnej výzdoby sa začínam venovať aj jej samotnej realizácii, ktorú si snáď čochvíľa budete môcť pozrieť aj na web stránke. Zatiaľ tu u mňa nájdete moju vlastnú svadobnú výzdobu a inšpiratívnu výzdobu realizovanú pre rôzne rande foto.

A čo dodať na záver? Moja práca ma nesmierne baví a napĺňa, a to je na nej to najkrajšie.

A tak dúfam, že sa Vám moja snaha bude páčiť a niečo vám padne do oka.  A samozrejme budem veľmi rada, ak prídete pozrieť priamo do môjho obchodíku na Trojičnom námestí 10 v Trnave.

Prajem Vám príjemné inšpirovanie sa a nakupovanie.

S pozdravom,

Jana