Ak sa rozhodnete nakupovať cez internet a cez môj e-shop, stačí si kliknúť na označenie s názvom „obchod“ a môžete si spraviť kávičku alebo čaj a veselo nakupovať.

Internetový obchod mám rozdelený do 4 hlavných kategórií:

Tieto kategórie nájdete hneď v úvode mojej web stránky (na pohyblivom „slajde“  alebo sa stačí pozrieť trocha nižšie na úvodnej strane). Každá táto kategória sa člení ešte na rôzne časti, v ktorých myslím, že nebude problém sa zorientovať.

Tiež výrobky sú rozdelené podľa farieb, výrobcov a rôznych iných špecifikácií. Ak napr. budete mať chuť na niečo bodkové, kvetinové, prípadne ľudové, pozriete na ľavú stranu v sekcii „obchod“ pod hlavnými kategóriami a tam nájdete rôzne značky. Výrobky môžete tiež filtrovať podľa ceny.

Okrem iného viem, niektoré svoje výrobky (od Svadboliny) prispôsobiť podľa vašich predstáv, prípadne vyrobiť úplne nový výrobok. Stačí len napísať do mailu alebo na facebook.

Ak napr. budete mať záujem o inú čelenku, motýlik, svadobné pierka a pod., ktoré vyrába Svadbolina a ktoré nie sú v e-shope, stačí len napísať svoje predstavy a budem sa to snažiť čím skôr vyhotoviť.

Pri objednávkach na svadobné pierka pristupujem individuálne a doba dodania je na základe vzájomnej dohody, preto vás vždy poprosím uviesť dátum vašej svadby.

Niektoré výrobky od iných výrobcov, ale aj od Svadboliny sú vyrábané len po jednom kuse, to znamená, že už ich nebude možné vyrobiť a tým sa stávajú originálom (pri konkrétnom výrobku to bude uvedené).

Informácie o tom, ako nakupovať, o dodacích podmienkach, reklamáciách a pod. nájdete v sekcii „obchodné podmienky“.

V prípade akýchkoľvek nejasností ma neváhajte kontaktovať.  Rada vám poradím alebo vyhoviem vašim požiadavkám.

Prajem pekný deň.

S pozdravom,

Jana