Vítam vás v mojej ríši snov, v ktorej sa budem snažiť napĺňať túžby budúcich nevestičiek, ženíchov a svadobných hostí.

Všetko sa to začalo tým, že som sa rozhodla mať originálnu svadbu, ktorá by bola niečím výnimočná a presne podľa mojich a manželových predstáv. Tak sa začali dlhé dni strihania, lepenia, šitia a ďalších hand made aktivít. Všetka tá snaha a kopa času nakoniec stála za to a mali sme nádhernú svadbu pod zeleným viničom. Veľkým ocenením pre nás bolo, keď sme vyhrali súťaž o najlepšiu hand made svadbu na Sashe.

Keď skončila naša svadba, kládla som si otázku prečo netvoriť ďalej. Začala som vyrábať svadobné pierka, motýliky, ozdoby do vlasov, srdiečkové dekorácie a iné vecičky pre potešenie.

Najprv som si otvorila kamenný obchodík (spojený s e-shopom), kde si nevesta, ženích alebo svadobní hostia mohli zakúpiť hand made svadobné výrobky od známych hand made tvorcov zo Slovenska a Čiech. Ale keďže do nášho života prišli detičky a materské povinosti, kamenný obchodík som musela zatvoriť a začať sa venovať iba predaju cez e-shop a výzdobám.

Postupom času, ako deti rástli, sa moja práca rozširovala a okrem realizovania výzdob som rozbehla aj prenájom svadobných dekorácií, stoličiek, obrusov, svetiel, padavých bielych látok, lampášov a v podstate čokoľvek, čo nájdete u mňa v showroome alebo na stránke  sa dá prenajať :-)

Pri realizovaní výzdob som sa čím ďalej tým viacej začala uvedomovať, aké veľké množstvo kvietkov sa počas toho jedného dňa použije a nakoniec zlikviduje. A preto som si začala klásť otázku: prečo nezačať myslieť viac ekologickejšie? prečo nezačať pestovať svoje vlastné kvietky? kvietky, ktoré by dávali prácu nielen mne, ale aj včielkam, motýľom a rôznym živočíchom potrebným v prírode. A hlavne sú to kvietky, ktoré nie sú ničím striekané, necestujú stovky kilometrov a potom sa niekoľko dní skladujú. Sú to kvietky, ktoré bez problémov môžem opäť zúžitkovať v mojej záhrade, ako hnojivo. Okrem lúčnych kvetov mám na záhrade vysadené tulipány, dálie, ruže, hortenzie, rôzne kríčky a kopec iných kvietkov, ktoré boli dopestované s láskou. A preto mi robí vždy veľkú radosť, keď sa nevesta so ženíchom rozhodnú pre takéto kvietky :-)

A čo dodať na záver? Moja práca ma nesmierne baví a napĺňa, a to je na nej to najkrajšie.

S pozdravom,

Jana