Jana Jurišičová

919 61 Ružindol 550

ICO: 47660422

DIC: 1076212489

 

 

email: svadbolina@svadbolina.sk
telefón: 0917 626 976

Najčastejšie otázky

Chceli by ste vedieť:

Je možné si zakúpený tovar vyzdvihnúť si na predajni, len je potrebné pri objednávke uviesť – „osobný odber“


Pri zasielaní objednávky doporučene poštou je potrebné zásielku uhradiť vopred prevodom na účet, ktorý Vám bude zaslaný na Váš mail. Pri zasielaní objednávky na dobierku – zásielka sa hradí priamo na pošte. Pri priamom odbere v obchodíku je možné vykonať platbu v hotovosti.


V prípade, ak zásielka je na sklade, tak sa zasiela po jej úhrade do troch pracovných dní. V prípade výroby svadobných pierok je dodacia lehota individuálna a je prispôsobená termínu svadby, prípadne dodanie je na vzájomnej dohode.


Nakupovanie cez E-shop je bezpečné. Všetky informácie o nakupovaní nájdete v časti – „Obchodné podmienky“. Kde sú všetky potrebné údaje o Svadboline /obchodné meno, sídlo, DIČ, IČO a pod.), ktoré si môžete preveriť na živnostenskom registri a v prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať mailom alebo telefonicky alebo osobne navštíviť v mojom kamennom obchodíku na Trojičnom námestí 10, Trnava, 917 01.


Na váš mail vám po objednávke príde potvrdenie objednávky a údaje k platbe. Ak ste si zvolili formu platby NA DOBIERKU, Vaša zásielka bude odoslaná v najbližšom možnom termíne. V prípade, že ste uprednostnili platbu vopred na náš účet, zašlite nám Vašu platbu, ktorej výška je uvedená na konci emailu o potvrdení objednávky. Po prijatí Vašej platby na našom účte bude Vaša zásielka odoslaná v najbližšom možnom termíne. Platbu očakávame do 7 kalendárnych dní.


Faktúra býva súčasťou každej objednávky, ktorá vám bude doručená. V prípade osobného odberu a úhrady priamo v obchodíku, dostanete doklad o úhrade z pokladnice.