Môj obchod s hand made svadobnými doplnkami a službami otvoríme opäť na jar 2016 v Ružindole. V prípade, ak máte záujem o osobný odber výrobkov alebo o ich prezretie alebo vyskúšanie, je to možné, stačí sa len dohodnúť :-)

Pri tvorbe môjho obchodíku som chcela, aby už z vonku pôsobil, že sa bude jednať o niečo originálne a ručne tvorené a preto som namiesto nálepiek do výkladu volila veľkú drevenú tabuľu s mojim logom, ktorá bola vyrábaná šikovným Dodom z Dodofish a maľovaná talentovaným Lukášom.

Aj vnútro obchodíku som ladila v duchu hand made a preto som si dala vyrobiť paletový nábytok od Dodofish, ktorý ho presne navrhol podľa mojich predstáv.

V obchodíku si nájdu „to svoje“ nie len nevesty a ženísi, ale aj svadobní hostia, ktorí ak nevedia, čo kúpiť ako dar novomanželom alebo čo „na seba“ na svadbu, tak u Svadboliny by si mohli niečo vybrať. A ak si nevyberú, stačí len povedať, čo hľadajú a možno im budem vedieť poradiť alebo pomôcť.

Naozaj som sa snažila voliť také výrobky a vyberať takých hand made výrobcov, ktorí svojou tvorbou môžu potešiť nie len vaše oči, ale aj dodať svadobnému dňu výnimočnosť.

U Svadboliny si budete môcť vybrať ozdoby do vlasov, pánske a detské motýliky, manžety, zápisníky pre nevestu, kabelky, pohľadnice, svadobné dekorácie, knihy hostí, svadobné albumy, svadobné pierka, rôzne darčeky pre svadobných hostí ale aj pre novomanželov a mnoho iného. Tiež ponúkam pre tvorivé nevesty a družičky rôzne drobnosti na tvorenie, ako sú pečiatky, nálepky a pod.

Okrem hand made mám rada staré veci, ktoré si už niečo prežili a preto v niektorých mojich výtvoroch budete môcť vzhliadnuť staré brošne alebo gombíky, ktoré som objavila na burze starožitností. Tiež takéto úlovky z burzy starožitností rada požívam aj pri výzdobe, ktorú tvorím ako svadobnú inšpiráciu pre budúcich novomanželov. Tieto inšpiratívne fotografie  nafotené nadanými fotografmi z kamarianphotography budete môcť vzhliadnuť aj na drevených stenách u Svadboliny (a tiež ich nájdete v mojich blogoch na web stránke).

Tak stačí sa len prísť pozrieť a snáď sa vám môj obchodík bude páčiť.

S pozdravom,

Jana